Рівне Інформ

На Одещині затримали контрабандистів – товарів вилучено на більш ніж мільйон гривень

На Одещині затримали контрабандистів – товарів вилучено на більш ніж мільйон гривень
365317 ПЕРЕГЛЯДІВ

Останнім часом чомусь кількість випадків контрабанди суттєво збільшилися. При чому затримують як і порівняно невеликі контрабандні угруповання, де товару хоч і багато, але здебільшого він одноманітний (наприклад алкоголь чи тютюнові вироби), так і вантажі, які мають дуже велику ціну та різноманітність. Саме такий випадок і стався на Одещині.

Відомо, що така ситуація відбулася на пропускному пункті "Кучурган". Автомобіль, що перевозив контрабандну продукцію, рухався у сторону Молдови. Очевидно, що ціллю було покинути країну та доставити товари у сусідню державу з метою збуту їх там. Але це не вдалося.

Автомобіль був не з українською реєстрацією та номерами. Це першочергово і привернуло увагу спеціалістів прикордонної служби та митниці. Транспорт зупинили на виїзді з пункту пропуску для звичайної перевірки. І вже в ході неї було вирішено розпочати поглиблену перевірку цього автомобіля. І те, що знайшли – дійсно здивувало спеціалістів.

Серед виявленого вантажу виявилося величезне різноманіття товарів. Але всі вони були незадекларовані та не мали документів. Там були й парфуми, й косметичні засоби, й електроприлади. Навіть сантехніка та меблі знаходилися серед того, що перевозилося. Загалом підрахували, що близько трьохсот різноманітних найменувань продукції знаходилося у вантажівці. Після обрахунку приблизної вартості цих товарів виявилося, що їх ціна загалом близько одного мільйона гривень.

Прикордонники вилучили вантаж. Водій не приховує, що направлявся у Молдову. Але при цьому він стверджує, що не знав, що знаходиться у машині. Він намагається довести, що походження та призначення того, що він перевозив, для нього було таємницею.

Чим закінчиться ситуація – з'ясується вже пізніше. Поки що, на щастя, контрабандний товар не потрапив у руки тим, хто хотів на ньому заробити.

© 2020 rivne-inform

Мої відео