Рівне Інформ

Європейський тиждень спорту #BeActive дав свій старт у Броварському спортивному фаховому коледжі

363229 ПЕРЕГЛЯДІВ

Європейський тиждень спорту #BeActive дав свій старт у Броварському спортивному фаховому коледжі.

Сьогодні 23 вересня 2022 року у день старту Європейського тижня спорту #BeActive який відзначається в Україні з 2015 року студенти - спортсмени Броварського спортивного фахового коледжу приєдналися до онлайн марафону в якому взяли участь заклади освіти спортивної спрямованості з міст: Львова, Харькова, Донецька та Дніпра.

Захід розпочався з вітального слова, президента НОК України, олімпійського чемпіона та амбасадор Європейського тижня спорту в Україні Сергія Бубки.

Також підчас надзвичайно цікавого заходу було реалізовано проєкт Національного олімпійського комітету України OlympicLab за напрямом "Чат з чемпіоном" де юні спортсмени мали можливість поспілкуватися та задати питання Сергію Назаровичу Бубці.

По завершенню онлайн марафону спортсмени подовжили дискусію з головою Відділення НОК України в Київській області, Заслуженим працівником фізичної культури і спорту України, Заслуженим тренером України, професором Ігорем Малинським та бронзовою призеркою Олімпійських ігор 2004 року у складі збірної команди України з гандболу, Заслуженим майстром спорту України Наталею Ляпіною!

Після чого з масою позитивних емоцій від отриманої інформації було зроблено спільне фото на згадку.

#NOC #BeActive #КОВНОК #OlympicLab

Теги: #нок,#спорт,#фізична культура,#be Active,#європейський тиждень,#студент,#OlympicLab

© 2020 rivne-inform

Мої відео