Рівне Інформ

Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO 2024: Підтримка НОК України в Київській області та медичної клініки «СТОЛИЦЯ»

Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO 2024: Підтримка НОК України в Київській області та медичної клініки «СТОЛИЦЯ»
328200 ПЕРЕГЛЯДІВ

Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO 2024: Підтримка НОК України в Київській області та медичної клініки «СТОЛИЦЯ» 

 З 29-31 березня 2024 року відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед дітей, юнаків та юніорів. Організований ВГО «Федерація кікбоксингу України «ВАКО», в особі президентки федерації Ольги Павленко цей захід зібрав молодих спортсменів з усієї країни, щоб визначити найкращих у цьому виді спорту.

На відкритті заходу були присутні шановні гості:

1.Анатолій Остапенко – народний депутат України;

2.Галина Єрко – депутатка Київської обласної ради;

3.Лариса Шарай – керівниця Комунального закладу Київської Обласної Ради «Центр Олімпійської Підготовки»;

4. Ілля Шевляк – президент Спортивного комітету України;

5.Олександр Стеценко – директор департаменту фізичної культури та неолімпійських видів спорту Міністерства молоді та спорту України;

6.Дмитро Рожков – начальник відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради;

7.Марія Рибачок – помічниця начальника Головного управління Національної поліції у м. Києві;

8.Олександр Притула – засновник театру козацького бою «Запорозький Спас»;

9.Олександр Бойко – генеральний директор «БОЙКО СПОРТ»;

10.Сергій Лещеня – заслужений працівник фізичної культури і спорту України;

11.Віталій Алайбов, Сергій Руденко, Юрій Зубов, Олег Барков – віце-президенти Федерації кікбоксингу України «ВАКО»;

12.Андрій Кімейчук – голова відокремленого підрозділу «Федерація кікбоксингу України «ВАКО» у Київській області.

Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO 2024 підтримали НОК України в Київській області, Ігор Малинський, керівниці медичної клініки «СТОЛИЦЯ», Галина Бишенко. Крім того, медичний супровід на чемпіонаті забезпечувала команда медиків з клініки «СТОЛИЦЯ».

Супровід медиків на спортивних чемпіонатах, як-от Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO, є надзвичайно важливим для безпеки учасників. Медична команда на місці може швидко реагувати на будь-які травми або надзвичайні ситуації, що можуть виникнути під час змагань. Вони забезпечують першу допомогу, оцінюють стан здоров’я спортсменів і, за потреби, координують евакуацію до медичних закладів.

Крім того, медичний персонал відіграє ключову роль у превентивній медицині, проводячи попередні огляди та консультації, щоб мінімізувати ризик травмування. Вони також можуть надавати рекомендації щодо відновлення після змагань, що є важливим для підтримки оптимального фізичного стану спортсменів. Таким чином, присутність медиків є необхідною для забезпечення здоров’я та благополуччя учасників чемпіонату.

Медична клініка «СТОЛИЦЯ» вже понад 20 років надає якісні медичні послуги. Клініка використовує сучасне обладнання та пропонує широкий спектр послуг, включаючи медогляди, профогляди, диспансеризацію, діагностичні процедури, реабілітацію, фізіотерапію, вакцинацію та інше. 

Диспансеризація спортсменів – це комплексна оцінка стану здоров’я, яка включає медичні обстеження та консультації з лікарями-спеціалістами. Вона дозволяє виявити можливі захворювання на ранніх стадіях та вжити заходів для їх лікування чи профілактики. Для спортсменів диспансеризація особливо важлива, адже вона допомагає підтримувати оптимальний рівень фізичного здоров’я, необхідний для досягнення високих результатів у спорті.

Клініка «СТОЛИЦЯ» проводить детальну оцінку стану здоров’я спортсменів, включаючи аналіз фізичного стану, витривалості, сили та інших показників, які можуть вплинути на спортивні досягнення. На основі цієї оцінки лікарі клініки розробляють індивідуальні рекомендації для покращення самопочуття та підвищення спортивних результатів. Це може включати рекомендації щодо харчування, режиму тренувань, відновлення після травм, а також психологічної підтримки.

© 2020 rivne-inform

Мої відео