Рівне Інформ

Гінеколог Київ: Консультація гінеколога Київ: Натівіта: Нативита: Nativita

Гінеколог Київ: Консультація гінеколога Київ: Натівіта: Нативита: Nativita

Краса та гарне самопочуття кожної жінки на пряму пов’язано із жіночим здоров’ям. Для того щоб почувати себе впевнено кожна представниця жіночої статті повинна вчасного та регулярно відвідувати лікаря-гінеколога (один раз на рік), оскільки стабільний гормональний фон, грамотно підібрана контрацепція та систематичний контроль особистого гінеколога - запорука успіху і впевненості в собі.

 У Медичному центрі Nativita ви отримаєте консультацію, лікування, діагностику кваліфікованими фахівцями та гарний сервіс. У нас є повністю обладнані кабінети, власна лабораторія з миттєвими аналізами та сучасні апарати УЗД діагностики.

 Лікарі-гінекологи клініки Nativita найкращі фахівці 5-ти найпоширеніших спеціалізацій:

 Гінекологи загальної практики спеціалізуються на питаннях роботи жіночого організму, репродуктивної системи, а також проводять планові профілактичні огляди або лікування запалень та різноманітних захворювань на різних етапах їх розвитку. Вони зможуть надати найкращі рекомендації щодо жіночого інтимного здоров’я.

 Гінекологи-ендокринологи – це ті лікарі котрі допоможуть вам налагодити порушений гормональний фон й менструальний цикл, а також подолати проблему жіночого безпліддя, мастопатії та несприятливих проявів клімаксу.

 Акушери-гінекологи допоможуть у веденні вагітності, пологів та прослідкують за станом вашого здоров’я в післяпологовий період.

 Гінекологи-репродуктологи займаються дослідженням репродуктивної функції як жінки так і чоловіка й допомагають у лікуванні безпліддя. Завдяки роботі цього лікаря ви зможете стати щасливими батьками здорового малюка.

 Гінекологи-хірурги проводять хірургічні втручання різної складності  при лікуванні гінекологічних захворювань, а також інтимної хірургії, перінеопластики, лапароскопічної хірургії, всіх видів операції на матці та придатках.

У нашій клініці ви зможете отримати широкий спектр послуг такий як:

 - гінекологічний огляд в дзеркалах з відеокольпоскопією;

- діагностику вагітності на ранніх термінах;

- ультразвукове дослідження жіночої репродуктивної системи;

- дослідження роботи статевих гормонів і гормонів щитовидної залози;

- лікування запалень та захворювань жіночих статевих органів;

- лікування дисплазій та ерозій шийки матки радіохвильовим методом;

- якісне лікування і термінову профілактику захворювань, що передаються статевим шляхом (хламідіоз, уреплазмоз, мікоплазмоз, гарднерельоз, кандидоз, герпес, папіломаз та ін.)

- лікування порушень менструального циклу, курс фізіотерапії;

- лікування безпліддя;

- біопсія шийки матки;

- видалення папілом, кондилом на зовнішніх статевих органах;

- естетична інтимна пластика, аугментація зони Грефенберга;

- підбір контрацептивів;

- гірудотерапія;

- переривання вагітності методом вакуум-аспірації та медикаментозно на строках до 9 тижнів.

 Гінекологія: Вартість послуги Огляду + відеокольпоскопія + забір аналізів = 500 грн

м. Київ, Подільський район, «Паркове місто», вул. Вишгородська, 45-А/6 (5 поверх)

+38 (096) 390-84-85,  +38 (044) 338-84-85,   +38 (050) 659-94-74,  +38 (093) 929-34-44

е-mail: nativita@nativita.com.ua

https://reproductology.com/

Теги: Гінеколог Київ,Консультація гінеколога Київ,Консультація генетика Київ,Генетик Київ,Передімплантаційна генетична діагностика Київ,Генетична діагностика Київ,Мамолог Київ,Лікар-Мамолог,Ультразвукова діагностика Київ,УЗД,ехографія Київ,Каріотип Київ,Хромосомний аналіз Київ,Репродуктолог Київ,Репродуктологія Київ,Нативита,Натівіта,Nativita
Автор: Nativita

© 2020 rivne-inform